Stacionarus kraujagyslinis echoskopas su pilviniu ir linijiniu davikliais ir gama spinduliuotės registravimo įranga
TED · 513735-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NameLietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos (PV)
CountryLT
Published2026-07-24
Deadline—
Value
Estimated—
Awarded€94,510 · 94,510 EUR
WinnerReal Fusion UAB | MB "Protingi medicinos sprendimai"
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos (PV) in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| UAB Ekstrameda | 4 | €873,851 | 2026-09-03 |
| UAB Sormedica | 4 | €666,405 | 2026-08-26 |
| UAB DIAMEDICA | 3 | €583,908 | 2026-08-26 |
| UAB „Tradintek“ | 3 | €443,620 | 2026-08-14 |
| UAB Tamro | 3 | €152,707 | 2026-08-17 |
CPV codes
33100000 Medical equipment & pharmaceuticals48000000 Software & information systems33112200 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Stacionarus kraujagyslinis echoskopas su pilviniu ir linijiniu davikliais ir gama spinduliuotės registravimo įranga