Opskrba plinom
TED · 606736-2026Contract noticeCloses in 30 days · 2026-10-05
Value
Estimated€800,000 · 800,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from HP - Hrvatska pošta d.d. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| INA - Industrija nafte d.d., Zagreb | 2 | €11,535,136 | 2026-07-28 |
| GEN-I Hrvatska d.o.o. | 1 | €2,694,915 | 2026-08-04 |
Full buyer profile: what HP - Hrvatska pošta d.d. buys and who wins it →
CPV codes
09120000 Petroleum, fuel, electricity & energyDescription
Predmet nabave je opskrba plinom standardne kvalitete povlaštenog kupca sukladno detaljnom opisu i količinama određenim u Opisu predmeta nabave, Troškovniku, Popisu obračunskih mjernih mjesta i ovoj Dokumentaciji o nabavi.