„Výřezy nežádoucích dřevin v roce 2026 v EVL Oblík-Srdov-Brník, EVL Raná-Hrádek a jejím blízkém okolí, NPP Velký vrch u Vršovic”
TED · 576489-2026Contract noticeCloses in 19 days · 2026-09-21
Buyer
NameAgentura ochrany přírody a krajiny České republiky
CountryCZ
Published2026-08-20
Deadline2026-09-21
Value
Estimated€58,441 · 1,414,323.8 CZK
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Partnerství, o.p.s. | Monitoring návštěvnosti s.r.o. | 1 | €26,135 | 2026-05-12 |
| Ústav pro interpretaci místního dědictví ČR, z.ú. | 1 | €19,168 | 2026-07-06 |
Full buyer profile: what Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky buys and who wins it →
CPV codes
90721700 Sewage, refuse, cleaning & environmentalDescription
Předmětem veřejné zakázky je provedení výřezů nežádoucích dřevin, včetně zátěru pařízků arboricidním prostředkem a likvidace vyřezané dřevní hmoty v EVL Oblík-Srdov-Brník, EVL Raná-Hrádek a jejím blízkém okolí, NPP Velký vrch u Vršovic.