Покупка на горива за МПС за сезон 2026-2027 г., до 30.04.2027 г. за нуждите на община Елена.
TED · 297485-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€140,000 · 140,000 EUR
Awarded€113,410 · 113,410 EUR
WinnerЛИПЕКС - НС ЕООД
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ОБЩИНА ЕЛЕНА in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| СИНЕРГОН ЕНЕРДЖИ ООД | 1 | €6 | 2026-09-04 |
Full buyer profile: what ОБЩИНА ЕЛЕНА buys and who wins it →
CPV codes
09110000 Petroleum, fuel, electricity & energyDescription
Покупка на горива за МПС за сезон 2026-2027 г., до 30.04.2027 г. за нуждите на община Елена. - безоловен бензин А95Н – 11 000 (единадесет хиляди) литра +/-20%; - дизелово гориво Б6 – 70 000 (седемдесет хиляди) литра +/-20%.