„Доставка на резервни части за изпускателна система на автобуси YUTONG ZK6126 HGA“
TED · 517242-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€1,600,000 · 1,600,000 EUR
Awarded€1,600,000 · 1,600,000 EUR
WinnerАВТО ТРАК 2014 ЕООД
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ЛЮДАЛ ФРИКШЪН ЕООД | 2 | €78,068 | 2026-06-16 |
| ЛЮДАЛ ФРИКШЪН ЕООД | ,,Доставка и монтаж на плоски и челни стъкла за автобуси и ВВТ по 8 обособени позиции“, за Обособена позиция № 2, 3, 4, 5, 6 и 8, Обособена позиция 2: Обособена позиция № 3: „Доставка на автомобилни стъкла за автобуси MAN Lion’s City и MAN SG 262“ | 1 | €240,307 | 2026-05-26 |
| ХЕР 1 ЕООД | 1 | €81,095 | 2026-04-30 |
Full buyer profile: what СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД buys and who wins it →
CPV codes
34300000 Transport equipmentDescription
Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва дейности по доставка на резервни части за изпускателна система категория ЕВРО 6 за изгорели газове на автобуси YUTONG ZK6126HGA. Всички дейности, както и пълното описание на изискванията към тях, са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1), неразделна част от документацията по обществената поръчка.