Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Pracowni Hemodynamiki wraz z najmem urządzeń, znak sprawy 4WSzKzP.SZP.2612.94.2026
TED · 597738-2026Contract noticeCloses in 31 days · 2026-10-02
Buyer
CountryPL
Published2026-08-31
Deadline2026-10-02
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Abbott Medical Sp. z o. o. | 1 | €3,593,196 | 2026-06-11 |
| Johnson&Johnson | 1 | €2,556,648 | 2026-06-30 |
| Terumo Poland Sp. z o.o. | Teleflex Polska Sp. z o.o. | Heart&More Sp. z o.o. | Abbott Medical Sp. z o. o. | Edwards Lifesciences Poland Sp. z o. o. | Medtronic Poland Spółka z o.o. | 1 | €2,183,426 | 2026-07-24 |
| Amgen Sp. z o.o. | Urtica Sp. z o.o. | pakiet 99 | 1 | €1,883,549 | 2026-07-21 |
| Paul HartmannPolskaSp. zo.o. | 1 | €1,824,788 | 2026-07-03 |
CPV codes
33140000 Medical equipment & pharmaceuticals33141320 Medical equipment & pharmaceuticals33182220 Medical equipment & pharmaceuticals33100000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Przedmiot zamówienia: obejmuje dostawę specjalistycznego sprzętu medycznego dla Pracowni Hemodynamiki wraz z najmem urządzeń opisanych w 32 pakietach. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ Formularz cenowy. Kody CPV: 33140000-3 Materiały medyczne; 33141320-9 Igły medyczne; 33182220-7 zastawki serca; 33100000-1 Urządzenia medyczne PA01-7 wynajem