Izdelava projektne dokumentacije za projekt Optimizacija vodovodnega sistema Krško
TED · 603759-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€222,902 · 222,902 EUR
Awarded€167,086 · 167,085.8 EUR
WinnerPROINFRA inženirski biro d.o.o. | Pogodba št. 355-5/2024 O605 (sklop 8) | Pogodba št. 355-5/2024 O605 (sklop 9) | Pogodba št. 355-5/2024 O605 (sklop 11)
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from MESTNA OBČINA KRŠKO in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Naročilnica | 2 | €35,024 | 2026-07-20 |
| ARHAT, arheološke raziskave, Aleš Tiran s.p. | 1 | €27,800 | 2026-06-25 |
| ARHOS, storitve na področju kulture, d.o.o. | 1 | €21,900 | 2026-07-17 |
| Bax Studio Architecture S.l.p. | 1 | — | 2026-08-19 |
| DANS, arhitekti, d.o.o. | 1 | — | 2026-07-20 |
Full buyer profile: what MESTNA OBČINA KRŠKO buys and who wins it →
CPV codes
71000000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Izdelava projektne dokumentacije za projekt Optimizacija vodovodnega sistema Krško