Proširenje i nadogradnja sustava video nadzora, postavljanje kontrole pristupa
TED · 601475-2026Contract noticeCloses in 30 days · 2026-10-01
Value
Estimated€270,400 · 270,400 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Gumárny Zubří, a.s. | DRÄGER SAFETY d.o.o. | KROKO PROIZVODNJA I RAZVOJ d.o.o. | Modul 2 d.o.o. | PLEGLAS d.o.o. | 1 | €11,889,966 | 2026-07-20 |
| Komplet odore temeljne, granične, interventne i UPPS | 1 | €5,707,990 | 2026-07-07 |
| Odora civilne zaštite | 1 | €3,702,300 | 2026-07-03 |
| BIM, d.o.o. | 1 | €293,530 | 2026-07-07 |
| Komplet odore specijalne policije | 1 | €28,964 | 2026-07-06 |
Full buyer profile: what MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA buys and who wins it →
CPV codes
35120000 Security, fire, police & defenceDescription
Proširenje i nadogradnja sustava video nadzora, postavljanje kontrole pristupa.