Usluga voditelja projekta izgradnje i opremanja - OŠ Dugo Selo
TED · 606408-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€363,720 · 363,720 EUR
Awarded€94,810 · 94,810 EUR
WinnerCAPITAL ING d.o.o.
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ZAGREBAČKA ŽUPANIJA in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| PRONA-GRAD d.o.o. | 2 | €259,360 | 2026-05-18 |
| Progerea projekt 1 d.o.o. | 1 | €71,000 | 2026-09-03 |
Full buyer profile: what ZAGREBAČKA ŽUPANIJA buys and who wins it →
CPV codes
71541000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Predmet grupe nabave su usluge voditelja projekta građenja nad radovima i opremanjem Osnovne škole Dugo Selo. Projekt uključuje opremanje i izgradnju školske zgrade i školske dvorane te uređenje okoliša (školskih terena, prostora za nastavu na otvorenom, pristupne kolne i pješačke površine, parkiralište, školski trg i ostalo.