Zakup, instalacja i uruchomienie aparatu PET/CT wraz z generatorem germanowo-galowym na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu w ramach realizacji projektu inwestycyjnego pn. „OnkoPlus - rozwój Uniwersyteckiego Centrum Onkologii wraz z medycyną nuklearną"
TED · 606574-2026Contract noticeCloses in 17 days · 2026-09-21
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. | 2 | €2,539,063 | 2026-08-20 |
| Medicus Sp. z o.o. | 2 | €2,390,105 | 2026-06-16 |
| Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o. | 2 | €1,004,896 | 2026-08-20 |
| Aesculap Chifa Sp. z o.o. | 2 | €987,651 | 2026-08-24 |
| Urtica Sp. z o.o. | 2 | €466,883 | 2026-06-09 |
Full buyer profile: what Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu buys and who wins it →
CPV codes
33100000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup, instalacja i uruchomienie aparatu PET/CT wraz z generatorem germanowo-galowym na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu w ramach realizacji projektu inwestycyjnego pn. „OnkoPlus - rozwój Uniwersyteckiego Centrum Onkologii wraz z medycyną nuklearną". 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ wraz z rysunkami 1-3.