“Доставка на резервни части и материали за ремонт на автобуси марки: „БОВА“, „СЕТРА“ и „МЕРЦЕДЕС“ за нуждите на „Бургасбус” ЕООД“
TED · 603989-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€70,000 · 70,000 EUR
Awarded€70,000 · 70,000 EUR
WinnerРОБОТЕКС ЕООД
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from БУРГАСБУС ЕООД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ВАНИНА ТРЕЙДИНГ ЕООД | 2 | €24,759 | 2026-08-21 |
| ЕЛ БУС ТРАК ЕНД КОУЧ БЪЛГАРИЯ ООД | 1 | €250,000 | 2026-06-08 |
| РОБОТЕКС ЕООД | 1 | €75,000 | 2026-09-02 |
| ГУМИ БУРГАС ООД | 1 | €17,312 | 2026-06-08 |
Full buyer profile: what БУРГАСБУС ЕООД buys and who wins it →
CPV codes
34300000 Transport equipmentDescription
Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на резервни части и материали за ремонт на автобуси марки: „Бова“, „Сетра“ и „Мерцедес“.