ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. ΜΕ ΤΑΞΙ ΚΑΙ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ
TED · 597737-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NameΕΤΑΙΡΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε. (Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.)
CountryEL
Published2026-08-31
Deadline—
Value
Estimated€2,181,765 · 2,181,765 EUR
Awarded€27,072 · 27,072 EUR
WinnerΚΟΙΝΟΠΡΑΞΙΑ ΤΑΞΙ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ΕΤΑΙΡΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε. (Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.) in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ΔΕΔΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΖΕΡΒΑ ΟΛΓΑ | 1 | €143,489 | 2026-07-14 |
| ΚΟΙΝΟΠΡΑΞΙΑ ΤΑΞΙ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 1 | €27,072 | 2026-09-01 |
CPV codes
60120000 Transport servicesDescription
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών για τη μεταφορά προσωπικού της Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. με Ταξί και Λεωφορεία για χρονικό διάστημα δύο (2) ετών + ένα (1) έτος παράταση.