„Доставка на двигатели за автобуси Mercedes Intouro”
Value
Estimated€130,000 · 130,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ЛЮДАЛ ФРИКШЪН ЕООД | 2 | €78,068 | 2026-06-16 |
| АВТО ТРАК 2014 ЕООД | 1 | €1,600,000 | 2026-07-27 |
| ЛЮДАЛ ФРИКШЪН ЕООД | ,,Доставка и монтаж на плоски и челни стъкла за автобуси и ВВТ по 8 обособени позиции“, за Обособена позиция № 2, 3, 4, 5, 6 и 8, Обособена позиция 2: Обособена позиция № 3: „Доставка на автомобилни стъкла за автобуси MAN Lion’s City и MAN SG 262“ | 1 | €240,307 | 2026-05-26 |
| ХЕР 1 ЕООД | 1 | €81,095 | 2026-04-30 |
Full buyer profile: what СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД buys and who wins it →
CPV codes
34310000 Transport equipmentDescription
Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на двигатели за автобуси Mercedes Intouro. Изпълнителя трябва да подсигури опция за обратно изкупуване на дефектните агрегати, което намалява цената на новите, в случай че дефектиралите агрегати са годни за връщане. Посочените количества двигатели в Техническата спецификация са прогнозни и Възложителят си запазва правото да избере да поръча само един от предложените варианти за всяко едно от посочените шасита, както и да не поръча агрегатите с опция за обратно изкупуване, в случаите, когато дефектиралите агрегати не са годни за връщане или не са налични. Всички дейности, както и пълното описание на изискванията към тях, са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1), неразделна част от документацията по обществената поръчка.