Całodzienne wyżywienie pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej i Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej
TED · 603948-2026Contract noticeCloses in 33 days · 2026-10-06
Buyer
NameSamodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej
CountryPL
Published2026-09-02
Deadline2026-10-06
Value
Estimated€1,831,797 · 7,934,064.34 PLN
Awarded—
CPV codes
55321000 Hotel, restaurant & retail tradeDescription
Przedmiotem zamówienia jest sporządzanie i dostarczanie całodziennego wyżywienia pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej oraz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej wraz z wynajmem pomieszczeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do niniejszej SWZ.