Komplexní pozemkové úpravy v k. ú. Bílovec - Dolní Předměstí, Bílovec - Horní Předměstí a Radotín u Bílovce - 2
TED · 602090-2026Award notice · modificationawardedNo deadline given
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Státní pozemkový úřad in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| AGROPLAN, spol. s r.o. | 26 | €2,901,017 | 2026-08-31 |
| GEOREAL spol. s r.o. | 13 | €1,460,980 | 2026-08-31 |
| GEO Hrubý spol. s r.o. | 6 | €378,315 | 2026-08-12 |
| GEOVAP, spol. s r.o. | 4 | €396,955 | 2026-05-27 |
| AGROPROJEKT PSO s.r.o. | 3 | €617,327 | 2026-07-08 |
Full buyer profile: what Státní pozemkový úřad buys and who wins it →
CPV codes
71250000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálních územích Bílovec - Dolní Předměstí, Bílovec - Horní Předměstí a Radotín u Bílovce, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“).