ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI
TED · 602171-2026Contract noticeCloses in 10 days · 2026-09-11
Buyer
Name—
Country—
Published2026-09-01
Deadline2026-09-11
Value
Estimated€3,015,330 · 3,015,329.7 EUR
Awarded—
CPV codes
64200000 Postal & telecommunications servicesDescription
ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI Grupa 1 – ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI - GRAD ZAGREB, USTANOVE GRADA ZAGREBA, ZAGREBAČKI VELESAJAM I ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ Grupa 2 – ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI - ZAGREBAČKI HOLDING I OVISNA TRGOVAČKA DRUŠTVA CPV oznaka i naziv: 64200000-8 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno