Nutriční balíčky 2026 - 2029
TED · 575505-2026Contract noticeCloses in 29 days · 2026-09-28
Buyer
NameVICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy
CountryCZ
Published2026-08-20
Deadline2026-09-28
Value
Estimated€1,446,221 · 35,000,000 CZK
Awarded—
CPV codes
15000000 Food, beverages, tobaccoDescription
Dodávky nutričně vyvážených stravovacích balíčků pro zajištění servisní podpory Státní sportovní reprezentace ČR. Bližší specifikace předmětu veřejné Zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.