Pojištění Horácké multifunkční arény
TED · 607543-2026Contract noticeCloses in 28 days · 2026-10-02
Value
Estimated€440,830 · 10,650,000 CZK
Awarded—
CPV codes
66510000 Financial & insurance services66515000 Financial & insurance services66515200 Financial & insurance services66516000 Financial & insurance services66516400 Financial & insurance servicesDescription
Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí pojišťovacích služeb spočívajících v pojištění majetku, strojů, elektronických zařízení, přerušení provozu a odpovědnosti za újmu, a to na dobu 36 měsíců od 24.10.2026 do 24.10.2029. Předmětem plnění veřejné zakázky je dále pojištění rizik terorismu a sabotáže, a to na dobu určitou od 24.10.2026 do 24.10.2027. Předmět plnění veřejné zakázky (podmínky a rozsah poptávaného pojištění) je blíže specifikován ve specifikaci předmětu plnění – pojistném programu (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).