Nabava dizelskog goriva
TED · 606264-2026Contract noticeCloses in 32 days · 2026-10-05
Value
Estimated€580,000 · 580,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ČISTOĆA d.o.o. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| INA - Industrija nafte d.d., Zagreb | 1 | €393,000 | 2026-08-12 |
Full buyer profile: what ČISTOĆA d.o.o. buys and who wins it →
CPV codes
09134200 Petroleum, fuel, electricity & energyDescription
Predmet nabave je DIZEL GORIVO - EURODIZEL BS prema popisu vrste i količine navedene u prilogu Dokumentacije o nabavi, obrazac Troškovnik (Obrazac 1.). Ponuđeno gorivo mora zadovoljavati uvjete utvrđene propisima o kakvoći goriva i drugim propisima koji su na snazi u Republici Hrvatskoj u vrijeme isporuke goriva naručitelju. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Troškovniku (Obrazac 1.).