Nákladní automobily pro AŠ
TED · 600231-2026Contract noticeCloses in 32 days · 2026-10-05
Buyer
NameZáchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky
CountryCZ
Published2026-09-01
Deadline2026-10-05
Value
Estimated€205,252 · 4,958,677 CZK
Awarded—
CPV codes
34144000 Transport equipmentDescription
Předmětem veřejné zakázky je dodání 2 ks nákladních automobilů pro výcvik řidičů autoškoly, dle podmínek zadavatele v ZD.