Доставка на гориво за отопление за нуждите на Община Смядово и структурите към нея
Value
Estimated€111,825 · 111,824.8 EUR
Awarded€111,825 · 111,824.8 EUR
WinnerКриейтив М груп ЕООД
CPV codes
09134000 Petroleum, fuel, electricity & energyDescription
Настоящата обществена поръчка предвижда избор на изпълнител за извършването на доставка на гориво за отопление за нуждите на Община Смядово и структурите към нея. Наименование на стоката: гориво за отопление – газьол за ПКЦ със съдържание на S – до 0,1%, /или еквивалентно дизелово гориво, с което е приспособена да работи отоплителната система на купувача/. Допълнителна характеристика: Горивото да отговаря на изискванията за качество, съгласно Наредбата за изисквания за качеството на течните горива, условията, реда и начина за техния контрол, приета с ПМС № 156/15.07.2003 г. (ДВ, бр. 66 от 2003г.), изм. и доп. с ДВ бр. 40 от 16.05.2025г., в сила от 16.05.2025г. Прогнозните количества, техниеските харектеристики и изискванията на възложителя са подробно описани в приложената Техническа спецификация. Предметът на обществената поръчка се възлага на стокова борса, съгласно списък, одобрен с акт на Министерския съвет по правилата на съответната борса. Договорът по настоящата поръчка ще бъде сключен чрез борсов посредник при условията и реда, определени в борсовия правилник на "Софийска стокова борса" АД, съгласно Техническата спецификация. след влизане в сила на Решението за откриване на процедурата при критерий най-ниска цена.