Budowa przewodów tłocznych 2 x DN500 L=3747,7 m wraz z uzbrojeniem, odprowadzających ścieki z przepompowni P1 zlokalizowanej przy ul. Zegrzyńskiej w Jachrance, Gmina Serock
TED · 551595-2026Contract noticeClosed 10 days ago
Buyer
NameMiejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.
CountryPL
Published2026-08-10
Deadline2026-08-24
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Wykonanie robót polegających na wymianie drenów przy udziale zespołu do prac podwodnych na terenie Zakładu Centralnego w Warszawie z podziałem na zadania” | 1 | €3,374,226 | 2026-07-02 |
| Aqua Seen Sp. z o.o. | 1 | €2,393,035 | 2026-07-14 |
| „Budowa przepompowni ścieków, sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej na terenie osiedla Groszówka w Dzielnicy Wesoła w Warszawie” | 1 | €2,088,528 | 2026-07-03 |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Meliorex Sp .z o.o. | 1 | €1,623,751 | 2026-08-26 |
| PRI KNAUBER Spółka Komandytowa | 1 | €1,024,313 | 2026-08-31 |
CPV codes
45232410 Construction work45232440 Construction work45111200 Construction work45231300 Construction workDescription
Budowa przewodów tłocznych 2 x DN500 L=3747,7 m wraz z uzbrojeniem, odprowadzających ścieki z przepompowni P1 zlokalizowanej przy ul. Zegrzyńskiej w Jachrance, Gmina Serock