Dostawa wyposażenia medycznego: Zad. 1 – Stymulator zewnętrzny jednokanałowy dla I Oddziału Kardiologii
TED · 606975-2026Contract noticeCloses in 12 days · 2026-09-16
Buyer
NameGórnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
CountryPL
Published2026-09-03
Deadline2026-09-16
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Edwards Lifesciences Polska Sp. z o.o. | 2 | €449,432 | 2026-08-05 |
| BIOTRONIK Polska Sp. z o.o. | 2 | €447,329 | 2026-06-29 |
| Medtronic Poland Sp. z o.o. | 2 | €134,162 | 2026-09-03 |
| Arthrex Polska Sp. z o.o. | 2 | €58,569 | 2026-07-15 |
| Billmed Sp. z o.o. | 2 | €54,351 | 2026-09-03 |
CPV codes
33190000 Medical equipment & pharmaceuticals33100000 Medical equipment & pharmaceuticals33124100 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyposażenia medycznego: Zad. 1 – Stymulator zewnętrzny jednokanałowy dla I Oddziału Kardiologii Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki 2b, 4 i 5 do SWZ.