,,SONDE’’
TED · 437605-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€387,701 · 2,028,645 RON
Awarded€1,842 · 9,636.4 RON
WinnerALCA DUO MEDICAL S.R.L. | VALDOMEDICA TRADING
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ALPHA NED 2000 EXIM | MEDIMPACT | DR COLOS MEDICAL | IOANA N & M | 4 | €70,205 | 2026-06-25 |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA | 2 | €4,075,321 | 2026-08-24 |
| FARMEXIM S.A. | 2 | €1,707,019 | 2026-08-21 |
| PHARMAFARM | PFIZER ROMANIA | 2 | €1,171,341 | 2026-08-24 |
| MEDIMPACT | 2 | €360,517 | 2026-06-19 |
Full buyer profile: what Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea buys and who wins it →
CPV codes
33141641 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Obiectul specific al acordului cadru de furnizare consta in achizitia de SONDE MEDICALE necesare personalului medical si implicit a desfasurarii in bune conditii a actului medical de calitate si de a asigurara continuitatea activitatii in cadrul sectiilor din SPITALULUL JUDETEAN DE URGENTA TULCEA