Hantverkartjänster Hiss, service och underhåll
TED · 597830-2026Contract noticeCloses in 26 days · 2026-09-28
Buyer
Name—
Country—
Published2026-08-31
Deadline2026-09-28
Value
Estimated€727,207 · 8,000,000 SEK
Awarded—
CPV codes
50740000 Repair & maintenance servicesDescription
Hantverkartjänst för service och underhåll på hissar för LysekilsBostäder AB samt i samordning med Lysekils kommun och Havets hus i Lysekil AB.