Zamawiający: Ochotnicza Straż Pożarna w Międzyrzeczu Górnym, Międzyrzecze Górne 175, 43-392 Międzyrzecze Górne
TED · 297978-2026Contract noticeCloses in 82 days · 2026-11-24
Buyer
NameOchotnicza Straż Pożarna w Międzyrzeczu Górnym
CountryPL
Published2026-04-30
Deadline2026-11-24
Value
Estimated€291,069 · 1,240,100 PLN
Awarded—
CPV codes
34144210 Transport equipmentDescription
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo - gaśniczego z napędem 4x4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ