Възстановяване фусове, фундаменти и подпорни стени на ВЛ 110 kV Алада
TED · 598379-2026Award noticeawardedNo deadline given
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - ПЛОВДИВ in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Ремонт ограда п/ст ТЕЦ Пловдив | 1 | €168,801 | 2026-05-26 |
| ЕМУ АД | 1 | €37,985 | 2026-08-31 |
| Ремонт покрив и сграда п/ст Пясъчник | 1 | €28,807 | 2026-05-26 |
| Ремонт водопровод за п/ст Северни Родопи | 1 | €22,771 | 2026-05-26 |
Full buyer profile: what МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - ПЛОВДИВ buys and who wins it →
CPV codes
45000000 Construction workDescription
Поръчката предвижда изпълнение на следните строително-монтажни работи по възстановяване на експлоатационното състояние на стомано-решетъчната конструкция и фундаментите на стълб №43 и подпорните стени на стълбове № 28, №42 и № 43 на ВЛ 110 kV Алада.