Integruotos transporto priemonių ir prekių kontrolės sistemos (TRAKIS) priežiūros ir palaikymo paslaugos
TED · 606109-2026Contract noticeCloses in 34 days · 2026-10-08
Buyer
NameMuitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
CountryLT
Published2026-09-03
Deadline2026-10-08
Value
Estimated€291,570 · 291,570.25 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Muitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| UAB Hnit-Baltic | 1 | €122,064 | 2026-07-28 |
| UAB „Baltnetos komunikacijos“ | 1 | €108,918 | 2026-08-10 |
CPV codes
72267000 IT services: consulting, software, internet72261000 IT services: consulting, software, internetDescription
Integruotos transporto priemonių ir prekių kontrolės sistemos priežiūros ir palaikymo paslaugų pirkimas