Usluga održavanja integriranog prometno informacijskog sustava
TED · 600410-2026Award notice · modificationawardedNo deadline given
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Hrvatske autoceste d.o.o. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| LED elektronika d.o.o. | 3 | €2,019,580 | 2026-09-01 |
| MB SERVIS, obrt za održavanje i popravak motornih vozila, strojeva i opreme i trgovinu, VL. DAVOR ŽALER, SAMOBORSKI OTOK, SAMOBORSKA 1 | 2 | €178,892 | 2026-06-30 |
| GRENOBLE d.d. | 1 | €1,179,990 | 2026-08-31 |
| emovis tehnologije d.o.o. | 1 | €1,024,952 | 2026-09-01 |
| Usluga održavanja sistemske i mrežne opreme te aplikacija za video nadzor i video detekciju | 1 | €868,996 | 2026-07-07 |
Full buyer profile: what Hrvatske autoceste d.o.o. buys and who wins it →
CPV codes
50324100 Repair & maintenance servicesDescription
Usluga održavanja integriranog prometno informacijskog sustava.