Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde Augšdaugavas novada pašvaldības ielu apgaismojuma izbūvei
TED · 611419-2026Contract noticeCloses in 31 days · 2026-10-06
Buyer
NameAugšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvalde
CountryLV
Published2026-09-04
Deadline2026-10-06
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvalde in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| SIA "BM-projekts" | 1 | €35,650 | 2026-08-06 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INTERGAZ" | 1 | €30,283 | 2026-08-26 |
| "BRK PROJEKTI" SIA | 1 | €25,000 | 2026-08-26 |
| SIA Madaberi | 1 | €10,180 | 2026-09-02 |
| SIA "NEOFORM" | 1 | €8,085 | 2026-07-09 |
Full buyer profile: what Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvalde buys and who wins it →
CPV codes
71000000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde Augšdaugavas novada pašvaldības ielu apgaismojuma izbūvei