Europese aanbesteding Inhuur externe consultants en specialisten (hoog segment)
Buyer
CountryNL
Published2026-09-04
Deadline2026-10-14
Value
Estimated€8,000,000 · 8,000,000 EUR
Awarded—
CPV codes
79600000 Business services: law, marketing, consultingBid-check (AI extraction — facts with quotes, not advice)
Description
Doel van deze aanbesteding is om met één geschikte Inschrijver een Raamovereenkomst aan te gaan die kan voorzien in de totale inhuurbehoefte van de externe consultants en specialisten met een uurtarief >€120,- excl. btw zoals in dit document is beschreven. Op deze wijze verwacht NDW samen met de gegunde opdrachtnemer meer grip te krijgen op alle inhuurvraagstukken in het hogere segment. Deze opdracht betreft detachering, oftewel inzet voor langere periode voor pieken en projecten. De geraamde waarde voor de dienstverlening onder de raamovereenkomst inclusief optionele verleningsopties bedraagt € 8.000.000, - excl. btw. De genoemde waarde zijn indicatief, hieraan kunnen geen rechten ontleend worden.