Kaasaskantav energiadispersiivne röntgenfluorestsentsanalüsaator
TED · 601359-2026Contract noticeCloses in 27 days · 2026-10-01
Value
Estimated€30,000 · 30,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Tallinna Tehnikaülikool in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| osaühing EST-DOMA | 2 | €93,220 | 2026-07-07 |
| osaühing G.W.Berg | 2 | €63,163 | 2026-06-18 |
| Bruker Nordic AB | 1 | €298,312 | 2026-07-23 |
| Solid Heat OÜ | 1 | €250,000 | 2026-07-24 |
| Hankeleping | 1 | €143,950 | 2026-07-30 |
Full buyer profile: what Tallinna Tehnikaülikool buys and who wins it →
CPV codes
38433000 Laboratory, optical & precision equipment38430000 Laboratory, optical & precision equipmentDescription
Ühe käsitüüpi energiadispersiivse röntgenfluorestsentsanalüsaatori (ingl Energy Dispersive X-ray Fluorescence Analyzer, EDXRF, handheld XRF) ostmine koos koolituse ja tarnega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest