ΟΧΣ2/2026 - Παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών από εξωτερικούς συμβούλους για την υλοποίηση της πώλησης χαρτοφυλακίου Μη Εξυπηρετούμενων Δανείων («Συναλλαγή»)
TED · 495376-2026Contract noticeCloses in 4 days · 2026-09-04
Value
Estimated€1,300,000 · 1,300,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Οργανισμός Χρηματοδοτήσεως Στέγης in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.Ε.Π.Ε. | 1 | €82,000 | 2026-05-07 |
Full buyer profile: what Οργανισμός Χρηματοδοτήσεως Στέγης buys and who wins it →
CPV codes
79100000 Business services: law, marketing, consulting79400000 Business services: law, marketing, consultingDescription
Αντικείμενο της Σύμβασης είναι η αγορά συμβουλευτικών υπηρεσιών από εξωτερικούς συμβούλους για νομικές, φορολογικές, λογιστικές και άλλες εξειδικευμένες υπηρεσίες, για την υλοποίηση της πώλησης Χαρτοφυλακίου Μη Εξυπηρετούμενων Δανείων («Συναλλαγή»). Η διαδικασία και μεθοδολογία να είναι σύμφωνη με τα απαιτούμενα από τις εποπτικές αρχές/ κατευθυντήριες γραμμές και να προσαρμοστεί κατάλληλα στα δεδομένα του ΟΧΣ.