Servicii de telefonie si de transmisie de date - 2 Loturi
TED · 606449-2026Contract noticeCloses in 37 days · 2026-10-12
Buyer
NameSocietatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A.
CountryRO
Published2026-09-03
Deadline2026-10-12
Value
Estimated€2,155,767 · 11,332,220 RON
Awarded—
CPV codes
64210000 Postal & telecommunications servicesDescription
Servicii de telefonie si de transmisie de date – conform specificatiilor caietului de sarcini Termenul limită pentru depunerea solicitărilor de clarificari inainte de termenul limită de depunere a ofertelor: 18. Entitatea contractantă va raspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificari în a 11 - a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă nu raspunde solicitărilor de clarificari postate după termenul limită mai sus menționat.