„Събиране на суми от абонати на „ВиК” ЕООД – Пловдив за услуги, предлагани от Дружеството, по обособени позиции”
Value
Estimated€895,000 · 895,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Изипей АД | 2 | €845,000 | 2026-07-14 |
| БЪЛГАРСКИ ПОЩИ ЕАД | 2 | €346,771 | 2026-07-15 |
| ТРАНСКАРТ ФАЙНЕНШЪЛ СЪРВИСИС АД | 2 | €1,823 | 2026-07-10 |
Full buyer profile: what ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООД buys and who wins it →
CPV codes
79940000 Business services: law, marketing, consultingDescription
Обект на обществената поръчка е: „Събиране на суми от абонати на „ВиК” ЕООД – Пловдив за услуги, предлагани от Дружеството, по обособени позиции”. Поръчката е разделена на следните обособени позиции: 1) Събиране на суми в брой за В и К услуги в обособени пунктове и с ресурси на Изпълнителя, на територията на Република България, чрез използване на софтуер на Изпълнителя; 2) Събиране на суми в брой за В и К услуги в обособени пунктове и с ресурси на Изпълнителя, на територията на Република България, чрез използване на софтуер на Изпълнителя и издаване на документ по образец на Възложителя; 3) Събиране на суми за ВиК услуги чрез платежни карти издадени от Изпълнителя и свързаните с тях платежни операции. Прогнозната стойност на обособена позиция 1 е 890 000,00 евро, без ДДС, която не е задължителна и ограничителна за Възложителя., а за позиция 2 – 5 000,00 евро, без ДДС. На основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП Възложителят ще възложи изпълнението на услугите по позиция 3) Събиране на суми за ВиК услуги чрез платежни карти издадени от Изпълнителя и свързаните с тях платежни операции, по реда на чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП чрез директно възлагане, тъй като прогнозната ѝ стойност – 2 500 евро без ДДС, не надхвърля 20% от общата прогнозна стойност на поръчката. Настоящата обществена поръчка се възлага с остатъчна прогнозна стойност 895 000,00 евро, без ДДС.