„Доставка на 13 броя употребявани туристически автобуси ”
TED · 600730-2026Contract noticeCloses in 28 days · 2026-09-30
Value
Estimated€2,470,000 · 2,470,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from СТОЛИЧНА ОБЩИНА in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| СТИМА ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД | 2 | €369,351 | 2026-07-14 |
| „ Доставка на нови пътнически микробуси за нуждите на заведенията за социални услуги на територията на Столична община по обособени позиции“, Обособена позиция 1: Доставка на четири броя нови пътнически микробуси 8+1 /от които две места за инвалидни колички/ за превоз на трудно подвижни лица; | 1 | €228,650 | 2026-05-12 |
| ОХВ СЕРВИЗ ЕООД | 1 | €102,252 | 2026-06-18 |
| Закупуване на високопроходим автомобил оборудван с модул за гасене на пожари | 1 | €52,190 | 2026-07-02 |
| ЕС ЕФ ЕЙ АУТОМОТИВ | 1 | €41,430 | 2026-07-09 |
Full buyer profile: what СТОЛИЧНА ОБЩИНА buys and who wins it →
CPV codes
34121100 Transport equipmentDescription
Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на 13 броя употребявани туристически автобуси за нуждите на обществения транспорт на територията на Столична община.