Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
TED · 607371-2026Award notice · social & specific servicesawardedNo deadline given
Buyer
NameSamodzielny Publiczny Zespól Zakładów Opieki Zdrowtnej w Pruszkowie
CountryPL
Published2026-09-03
Deadline—
Value
Estimated€63,501 · 275,040 PLN
Awarded€63,501 · 275,040 PLN
WinnerCDO Provega Sp.z o.o.
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Samodzielny Publiczny Zespól Zakładów Opieki Zdrowtnej w Pruszkowie in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Nadia Hrabovska | 1 | €60,087 | 2026-05-07 |
| Indywidualna Praktyka Lekarska Jakub Szydło | 1 | €56,697 | 2026-06-08 |
| Indywidualna Praktyka Lekarska Kamil Zdunek | 1 | €34,599 | 2026-07-21 |
| Sylwia Kocielnik | 1 | €20,279 | 2026-05-06 |
| Michał Morawski Ratownictwo Medyczne | 1 | €18,710 | 2026-06-04 |
CPV codes
85150000 Health & social work servicesDescription
Wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie diagnostyki obrazowej drogą teleradiologii, polegających na opisywaniu badań mammograficznych (MMG) wykonanych w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie