Προμήθεια του είδους «ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ» με ταυτόχρονη παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού σε εφαρμογή του Προγράμματος Προμηθειών έτους 2026 με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) ακόμη έτος προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Γ.Ν.Θ. «Γ. Γεννηματάς - ο Άγιος Δημήτριος» (Οργανική Μονάδα «Γ. Γεννηματάς» & Οργανική Μονάδα «Ο Άγιος Δημήτριος»)
TED · 607204-2026Contract noticeCloses in 38 days · 2026-10-12
Buyer
CountryEL
Published2026-09-03
Deadline2026-10-12
Value
Estimated€792,703 · 792,702.8 EUR
Awarded—
CPV codes
33696200 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Ανοικτός δημόσιος διεθνής ηλεκτρονικός διαγωνισμός με αρ. διακήρυξης 9/2026 για την προμήθεια του είδους «ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ» με ταυτόχρονη παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού σε εφαρμογή του Προγράμματος Προμηθειών έτους 2026 με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) ακόμη έτος προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Γ.Ν.Θ. «Γ. Γεννηματάς - ο Άγιος Δημήτριος» (Οργανική Μονάδα «Γ. Γεννηματάς» & Οργανική Μονάδα «Ο Άγιος Δημήτριος»).