IZVOĐENJE RADOVA ENERGETSKE OBNOVE DOMA ZDRAVLJA CENTAR, AVENIJA VEĆESLAVA HOLJEVCA 22, PROJEKT ZA-GREEN
TED · 596652-2026Contract noticeCloses in 4 days · 2026-09-09
Value
Estimated€9,510,000 · 9,510,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from GRAD ZAGREB in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| HEDOM d.o.o. | 4 | €45,883,711 | 2026-05-26 |
| KAMGRAD d.o.o. | 2 | €111,804,534 | 2026-08-07 |
| STRABAG d.o.o. | 2 | €64,829,107 | 2026-09-03 |
| MEKATRONIK ÜRETIM TEKNOLOJI MÜHENDISLIK ANONIM ŞİRKETİ | 2 | €40,510,783 | 2026-09-02 |
| IZGRADNJA FUTURA d.o.o. | 2 | €19,162,028 | 2026-09-04 |
CPV codes
45454100 Construction workDescription
IZVOĐENJE RADOVA ENERGETSKE OBNOVE DOMA ZDRAVLJA CENTAR, AVENIJA VEĆESLAVA HOLJEVCA 22, PROJEKT ZA-GREEN CPV oznaka i naziv: 45454100-5 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno