"Dodávky elektřiny pro ČEVAK a.s. pro roky 2028 a 2029 na hladině nízkého napětí"
TED · 604170-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€4,168,881 · 100,716,000 CZK
Awarded€4,168,881 · 100,716,000 CZK
WinnerE.ON Energie, a.s.
CPV codes
09310000 Petroleum, fuel, electricity & energyDescription
Předmětem této zakázky je dodávka elektřiny a zajištění souvisejících sdružených služeb na roky 2028 a 2029 pro odběrná místa na hladině nízkého napětí ("NN"). Zadavatel předpokládá odebrat 27 152 MWh elektřiny v součtu odběrných míst NN pro období od 1. ledna 2028 do 31. prosince 2029, bližší vymezení je obsaženo v příloze č. 1 zadávací dokumentace.