Jāņa Čakstes gatves izbūve no Valdeķu ielas līdz Ziepniekkalna ielai no Vienības gatves līdz Valdeķu ielai, Rīgā
TED · 538213-2026Award notice · modificationNo deadline given
Buyer
NameRīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
CountryLV
Published2026-08-04
Deadline—
Value
Estimated—
Awarded€64,450,973 · 64,450,972.71 EUR
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TILTS" | 7 | €38,752,604 | 2026-08-14 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ARČERS" | 5 | €45,592,778 | 2026-08-19 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACBR" | 3 | €75,928,540 | 2026-08-28 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību CBF "Ļ-KO" | 3 | €2,075,927 | 2026-08-11 |
| SIA SC GRUPA | 2 | €1,962,577 | 2026-08-11 |
CPV codes
45233120 Construction workDescription
Jāņa Čakstes gatves izbūve no Valdeķu ielas līdz Ziepniekkalna ielai; no Vienības gatves līdz Valdeķu ielai, Rīgā