Nosič balistických plátov a prídavné balistické pláty
TED · 549292-2026Contract noticeCloses in 106 days · 2026-12-16
Buyer
NameGenerálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže
CountrySK
Published2026-08-07
Deadline2026-12-16
Value
Estimated€698,856 · 698,856.25 EUR
Awarded—
CPV codes
35815000 Security, fire, police & defence35815100 Security, fire, police & defenceDescription
Predmetom zákazky je nákup 350 ks nosičov balistických plátov a 350 setov prídavných balistických plátov pre potreby Zboru väzenskej a justičnej stráže. Podrobná technická špecifikácia predmetu zákazky a jej rozsah je uvedená v súťažných podkladoch.