Dodávka 1 ks sanitního vozidla – pro MSN Krnov
TED · 600757-2026Contract noticeCloses in 30 days · 2026-10-02
Buyer
NameMoravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace
CountryCZ
Published2026-09-01
Deadline2026-10-02
Value
Estimated€70,781 · 1,710,000 CZK
Awarded—
CPV codes
34114122 Transport equipmentDescription
Předmětem veřejné zakázky je výběr nejvhodnější nabídky na dodávku 1 ks nového nepoužitého sanitního vozidla pro MSN KRNOV pro přepravu pacientů zadavatele dle normy ČSN EN 1789 v platném znění dle požadované specifikace.