Iki 18,0 tūkst. t benzino valstybės atsargų keitimo paslauga
TED · 512044-2026Award noticeNo deadline given
Value
Estimated€539,973 · 539,973 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Viešoji įstaiga Lietuvos energetikos agentūra in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Akcinė bendrovė ORLEN Lietuva | 1 | €993,540 | 2026-07-24 |
| UAB Neste Lietuva | 1 | €339,074 | 2026-08-07 |
Full buyer profile: what Viešoji įstaiga Lietuvos energetikos agentūra buys and who wins it →
CPV codes
63100000 Supporting transport; travel agenciesDescription
Apie 18 000 (aštuoniolika tūkstančių) tonų A95 markės bešvinio benzino valstybės atsargų keitimo naujais naftos produktais, atitinkančiais Standartų ir Direktyvų (aktualios redakcijos) reikalavimus, paslauga.