Būvdarbi divos objektos: Būvdarbi Nr.1 “Transporta noliktavu zonas izbūve (BP-8) (5 kārtas)”, Būvdarbi Nr.2 “Labklājības un apsaimniekošanas zonas ēku izbūve un teritorijas labiekārtojums (BP-14) (7 kārtas)” (drošības krīzes apstākļos)
TED · 602311-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NameValsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs
CountryLV
Published2026-09-01
Deadline—
Value
Estimated—
Awarded€19,953,709 · 19,953,708.71 EUR
WinnerSabiedrība ar ierobežotu atbildību "KVADRUM"
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Citrus Solutions" | 2 | €39,683,075 | 2026-08-11 |
| LAU Infra Grupa AS | 2 | €909,091 | 2026-05-29 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valkas ceļi" | 1 | €619,835 | 2026-05-27 |
| SIA "Asfalt.lv" | 1 | €454,545 | 2026-05-27 |
CPV codes
45000000 Construction workDescription
Būvdarbi divos objektos: Būvdarbi Nr.1 “Transporta noliktavu zonas izbūve (BP-8) (5 kārtas)”, Būvdarbi Nr.2 “Labklājības un apsaimniekošanas zonas ēku izbūve un teritorijas labiekārtojums (BP-14) (7 kārtas)” (drošības krīzes apstākļos)