Allround-, transport-, och komfortrullstolar
TED · 588630-2026Contract noticeCloses in 23 days · 2026-09-25
Buyer
Name—
Country—
Published2026-08-26
Deadline2026-09-25
Value
Estimated€9,544,587 · 105,000,000 SEK
Awarded—
CPV codes
33193120 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Allround-, transport-, och komfortrullstolar till Stockholms läns sjukvårdsområde/Hjälpmedel Stockholm och Region Gotland